Naše společnost

O NÁS

Společnost DS Auto je na trhu od roku 2000, zabýváme se nákupem a zpracováním katalyzátorů a keramických monolitů. Katalyzátory nakupujeme na mnoha partnerských nákupních místech a online, jako jeden z mála nákupů katalyzátorů.

Spolupráce s největšími ocelárnami a laboratořemi v odvětví recyklace katalyzátorů nám umožnila dosáhnout vysoké a silné pozice na trhu. Máme partnery a obchodní zástupce po celém Polsku i v mnoha dalších zemích.

0 +
Katalyzátory v databázi
0 +
zakoupené katalyzátory za den
0 +
zakoupené katalyzátory za týden

PROČ KUPUJEME KATALYZÁTORY?

V katalyzátorech jsou přítomny drahé kovy, jako je platina, palladium a rhodium. Výtěžnost z vyčerpaných katalyzátorů je komplikovaná a dlouhá, ale je jednodušší a levnější než těžba a zpracování těchto kovů.

NAŠE ZKUŠENOSTI

V Evropě se zpracování katalyzátorů zabývá jen málo společností, protože proces získávání drahých kovů je drahý a vyžaduje mnoho znalostí. Pro vlastní ocenění je nutné vhodné vybavení a znalosti o tom, jak je používat, laboratoře a hutě pro zpracování katalyzátoru.

Naše společnost má znalosti, vybavení a síť partnerů v Polsku i v zahraničí. Díky tomu jsme schopni koupit velké množství katalyzátorů a poté z nich získat drahé kovy. Ceny platiny, palladia a rhodia se mění velmi často, proto naše společnost neustále upravuje ceny katalyzátorů tak, aby byly pro vás spravedlivé a atraktivní.