5CJ katalyzátor od Mitsubishi Galant

Katalyzátory 5CJ se používají při výrobě modelu Mitsubishi Galant s 2,5-litrovým motorem v letech 2000-2003. Vyznačují se velkou velikostí – délka dosahuje 55 cm. Hmotnost příspěvku přesahuje 1,5 kg. Tento katalyzátor má podlouhlé, zploštělé okraje a poměrně symetrický tvar, nepočítaje výstupní konce. Aktuální cenu lze zkontrolovat na stránce modelu nebo v ceníku Mitsubishi.

Galant je automobil, který vyrobil japonský výrobce Mitsubishi v letech 1969-2012. Název modelu pochází z francouzského slova galant, což znamená „rytířský“. Tam bylo devět různých generací, s celkovým prodejem přesahujícím pět miliónů jednotek. Výroba začala s kompaktním sedanem, ale v průběhu života se Galant změnil na středně velké auto. Počáteční výroba probíhala v Japonsku, ale od roku 1994 byl americký trh obsluhován vozidly sestavenými v bývalém závodě Diamond-Star Motors (DSM) v Normal ve státě Illinois.

Mitsubishi Galant 2003

První generace vozu, původně známá jako Colt Galant, byla propuštěna v prosinci 1969 v novém japonském salonu Mitsubishi s názvem Galant Shop. Projekt byl pojmenován Mitsubishi “Dynawedge” s odkazem na vliv aerodynamiky na siluetu vozidla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *